Placówki

Szukasz przedszkola lub żłobka dla swojego dziecka?

Znajdź przyjazną placówkę, sprawdź ilość dostępnych miejsc i zobacz co może zyskać Twoje dziecko.

Poniższa mapka pokazuje tylko te placówki, które udostępniły informajce publiczne o ilości miejsc.
Inny obiekt         Przedszkole         Żłobek         Przedszkole i Żłobek        
Wskaź obiekt na mapie i uzyskaj dodatkowe informacje o placówce

Dołącz do społeczności eLizaka już teraz!

 • Ekosmyki Klub malucha

  Bydgoszcz / Szubińska

  Ilość dostępnych miejsc: 3

  Działamy w zakresie DZIENNEJ OPIEKI NAD DZIEĆMI (opieki żłobkowej i wczesnoprzedszkolnej), a naszym celem jest pomaganie aktywnym zawodowo rodzicom w opiece i procesie wychowawczym dziecka. Pod troskliwym i czujnym okiem opiekunów dzieci wesoło i bezpiecznie mogą u nas spędzić czas. Mamy nadzieję, że jako rodzice zaufacie nam Państwo, a my zrobimy wszystko by Państwa dzieci znalazły w naszym punkcie domowe bezpieczeństwo, ciepło i wiele inspiracji potrzebnych dzieciom do prawidłowego rozwoju. KADRA - CIOCIE Nasze opiekunki to młode, energiczne i ciepłe osoby z wykształceniem i/lub z praktycznym doświadczeniem zawodowym i prywatnym, nazywane przez dzieci ciociami, z największym oddaniem, ciepłem i uśmiechem tworzą Dzieciom ?drugi dom?. Maluszki mają być uśmiechnięte i szczęśliwe ? dla nas to priorytet i największa nagroda.

 • Klub Dziecięcy "Majaland"

  Bydgoszcz / al.Prezydenta Lecha Kaczyńskiego

  Ilość dostępnych miejsc: 9

  Klub dziecięcy ?Majaland? oferuje troskliwą opiekę nad dziećmi w wieku od 1 do 3 lat . Gwarantujemy bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój podopiecznych oraz niezapomnianą zabawę. Nasza wysoce wykwalifikowana i doświadczona kadra pedagogiczna zapewni prawidłowe przygotowanie maluchów do roli przedszkolaka.

 • Niepubliczny Żłobek Centrum Rozwoju Dziecka Berek

  Wrocław / Gajowicka

  Ilość dostępnych miejsc: 0

 • Publiczne Przedszkole Centrum Rozwoju Dziecka Berek

  wrocław / Gajowicka

  Ilość dostępnych miejsc: 29

  W pracy z dziećmi kierujemy się metodą Thomasa Gordona ? stosujemy techniki wychowania bez porażek. Wychodzimy z założenia, że potrzeby dorosłych i dzieci są równie ważne; konflikty rozwiązywane są tak, by zaspokojone zostały potrzeby obu stron. Akceptujemy dziecko takim jakim ono jest ? radzenie sobie z różnicami wartości poprzez modelowanie, konsultację i komunikaty JA. Współdziałamy z rodzicami, rzetelne i obiektywne przekazując informacje o postępach i trudnościach w rozwoju dziecka, jego predyspozycjach, zdolnościach i zainteresowaniach. Jesteśmy nastawieni na dialog, wspomaganie rodziców w sytuacjach wychowawczych. Nauczyciele w naszej placówce poszerzają swoją wiedzę i umiejętności poprzez udział w szkoleniach, warsztatach, konferencjach. Uczenie się traktują jako proces trwający całe życie. Publiczne Przedszkole Centrum Rozwoju Dziecka Berek! posiada status publicznej placówki od marca 2015 roku, prowadzoną przez osobę fizyczną. Organem nadzoru jest Kuratorium Oświaty we Wrocławiu. Obecnie posiadamy miejsce dla 130 dzieci w 5 grupach. Na rok 2020/2021 prowadzimy rekrutację na wolne miejsca w Przedszkolu z dofinansowaniem Gminy Wrocław. Od stycznia 2017 do 31.08.2017 w przedszkolu prowadziliśmy projekt ?Zmiana na lepsze w przedszkolu? RPDS.10.01.02-02-0026/16 Na rok 2020/2021 nasze Przedszkole otrzymało również wsparcie i dofinansowanie w ramach projektu: ?BEREK! Tworzymy nowe miejsca wychowania przedszkolnego we Wrocławiu? RPDS.10.01.02-02-0029/19-00. W ramach projektu utworzone zostały dwie grupy przedszkolne. Mamy również miejsca w grupie projektowej dla 3,5 - 5 latków. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą!