Aplikacja dla rodziców z funkcją powiadomień

Aplikacja dla rodziców z funkcją powiadomień

Rodzice na co dzień mają mnóstwo spraw na głowie. W natłoku różnych działań zdarza się im zapomnieć o dodatkowych przedszkolnych obowiązkach swoich dzieci, np. przyniesieniu liści na zajęcia czy przebraniu na tematyczne warsztaty. Dobra wiadomość jest taka, że jako profesjonalna placówka możecie wesprzeć zapracowanych rodziców. System dla przedszkoli i żłobków oferuje narzędzia, które skutecznie odciążą ich pamięć. Jak działa aplikacja dla rodziców? Jakie posiada funkcjonalności?

Aplikacja dla rodziców: funkcjonalności

Mobilna tablica ogłoszeń


Dzięki niej rodzice mogą na bieżąco odbierać wszystkie informacje związane z życiem placówki. Wirtualna tablica przeznaczona jest do publikacji bieżących ogłoszeń i ważnych komunikatów. Każda uprawniona osoba ma do nich dostęp przez całą dobę.

Harmonogram zajęć online

Planujecie tematyczne zajęcia z góry na cały miesiąc? W aplikacji dla rodziców możecie udostępnić harmonogram dla poszczególnych grup. Dzięki temu po pierwsze rodzice będą mieli więcej czasu na przygotowania dzieci do różnych aktywności. A po drugie, będą mogli wracać do rozpiski w dowolnym momencie.

Prywatne wiadomości

Organizujecie w przedszkolu Dzień Dziecka lub Dzień Otwarty i rodzice zobowiązali się do przygotowania ciasta, zakupu napojów lub pomocy przy dekoracjach? Z pozycji aplikacji jako dyrektor lub wychowawca masz możliwość wysłać powiadomienia w formie wiadomości prywatnych do wybranych osób. Przypomnienie z wyprzedzeniem gwarantuje obu stronom komfort przygotowań i realizację zadania bez niepotrzebnych nerwów.

Kontrola płatności

Przypominanie rodzicom o dokonaniu płatności może być niezręczne. Jeśli chcesz uniknąć takich sytuacji, daj im możliwość samodzielnego monitorowania bieżących rozliczeń z placówką. Odpowiednio zaprogramowany system dla przedszkoli i żłobków jest w stanie generować samodzielnie rachunki do opłacenia. Przejrzysta dokumentacja da rodzicom jasny obraz sytuacji finansowej bez konieczności rozmowy z dyrekcją. Co ważne, w dowolnej chwili będą oni mogli sprawdzić rozliczenie z uwzględnieniem m.in. nieobecności dziecka czy zajęć dodatkowych.

Aplikacja dla rodziców, czyli praktyczna pamięć podręczna

System dla przedszkoli i żłobków jest świetnym narzędziem, które daje możliwość wsparcia rodziców w codziennych przygotowaniach dziecka do zajęć. Świadomość tego, że do bieżących ogłoszeń i zaplanowanych aktywności można wrócić w dowolnej chwili, jest bezcenna. Rodzice mogą spać spokojnie, ponieważ mają sytuację pod kontrolą bez żadnego wysiłku. Dzieci są szczęśliwe, bo mogą się realizować. Dyrekcja i wychowawcy czują satysfakcję ze sprawnej współpracy z rodzicami. W takim układzie wygrywa każdy.

Przeczytaj także: System dla przedszkoli - korzyści, możliwości, dlaczego warto zainwestować w aplikację dla przedszkoli.

aktualizacja: 2020-10-01