Księgowość

Korzyści
Raporty i Wydruki
Korzystasz z zewnętrznego biura rachunkowego? Potrzebujesz dostarczyć listę wystawionych rachunków i wpłat rodziców. Teraz to już nic trudnego!. Pobierz wybrany przez siebie raport i wyślij go jednym kliknięciem do księgowości.
Wezwania do zapłaty (sms, e-mail)
Wystarczy tylko jedno kliknięcie myszki, by wystawić i wysłać wezwania do zapłaty. System sam zweryfikuje aktualny stan płatności poszczególnych rodziców i wyśle odpowiednie przypomnienie. Wysyłka wezwania sms? Żaden problem!
Subkonta
Przyjmujesz wpłaty od rodziców na różne konta bankowe? Wpłaty za wyżywienie i czesne są realizowane na różne rachunki a Ty spędzasz godziny na analizowaniu sald i zadłużeń rodziców? Dlaczego? To takie proste!
Uznania (MA) i obciążenia (WN)
Kontroluj wszystkie uznania i obciążenia rodziców. Sprawdź ogólne saldo zobowiązań i zobacz czy ktoś jeszcze zalega z płatnościami.
Import przelewów
Tak prosto jeszcze nigdy nie było! Rozlicz wszystkie wpłaty rodziców w mniej niż 1 min. „Inteligentne” rozliczenia dokumentów za pomocą innowacyjnych i dedykowanych do tych zadań algorytmów analizujących wczytane pliki. Raport MT940 jest dodatkowo płatny w Twoim banku? Nasz system wyciągnie dane przelewów również z innych formatów plików i połączy je z wystawionymi dokumentami.
Wymiana danych
Dostarcz wystawione dokumenty w formacie wymaganym przez popularne programy księgowe. Nie marnuj czasu na kopiowanie danych z jednego systemu do drugiego.

Dołącz do nas już teraz!