Dla opiekuna

DODAJ WPIS W E-DZIENNICZKU

W prosty i szybki sposób wprowadzaj oceny w dzienniczku elektronicznym. Nie musisz już rozpisywać karteczek dla rodziców z wynikami dzieci. Dzięki aplikacji dla przedszkola każdy z nich ma pełny wgląd w dokumentację. W efekcie Ty oszczędzasz czas, materiały i eliminujesz ewentualne pomyłki w przepisywaniu danych.

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ DO RODZICÓW

Jako opiekun jesteś w stałym kontakcie z rodzicami. W razie potrzeby możesz wysłać do nich prywatną lub publiczną wiadomość. Dzięki temu proces komunikacji przebiega sprawnie. Masz też pewność, że Twoja informacja nie przepadnie w innych mailach, ponieważ rodzice korzystają z dedykowanej aplikacji dla przedszkoli.

REJESTRUJ WEJŚCIA I WYJŚCIA

Rejestracja obecności dziecka w placówce może być szybka, wygodna i rzetelna. Elektroniczny system weryfikacji dokładnie monitoruje wejścia i wyjścia wszystkich podopiecznych placówki. Rodzic ma przejrzyste informacje o liczbie godzin, które maluch spędza w przedszkolu lub żłobku. A Ty jako opiekun oszczędzasz czas na ręcznej dokumentacji.

PUBLIKUJ OGŁOSZENIA

Przygotowujesz tematyczne zajęcia i chcesz poinformować rodziców o dodatkowych przyborach, które dziecko powinno przynieść? Teraz możesz zrobić to szybko, publikując ogłoszenie w aplikacji. Na wirtualnej tablicy posty dodawane są chronologicznie, a więc żadna ważna informacja nie przepadnie.

REJESTRUJ NADGODZINY

Nie musisz już zastanawiać się, jak wygląda miesięczne podsumowanie godzin Twojej pracy. System na bieżąco aktualizuje dane i dokładnie wylicza przepracowany czas. Możesz więc w dowolnym momencie sprawdzić liczbę nadgodzin.

WYSYŁAJ MATERIAŁY DYDAKTYCZNE

W razie nieobecności dziecka przekazuj rodzicom bieżące ćwiczenia, nad którymi pracujecie w grupie. Dzięki temu maluch może realizować zadania w domu i uniknie piętrzących się zaległości. Rodzic z kolei będzie mógł wykorzystać udostępnione przez Ciebie materiały dydaktyczne.