Dla rodzica

Rodzicu, od teraz możesz trzymać rękę na pulsie i mieć wgląd w przedszkolne życie swojego dziecka.

Oto funkcje, do których masz dostęp w systemie i aplikacji dla przedszkola:

ZGŁOŚ NIEOBECNOŚĆ

Jedno kliknięcie wystarczy, by niezwłocznie poinformować opiekunów o nieobecności dziecka. Możesz nawet wybrać konkretne dni z wyprzedzeniem. A jeśli plany się zmienią, równie szybko odznaczysz daty w aplikacji. Działasz sprawnie i szybko!

ZAPROPONUJ JADŁOSPIS

Specjalna dieta? Alergia pokarmowa? Nietolerancja na niektóre składniki? Elizak daje Ci możliwość podzielenia się informacjami o preferencjach żywieniowych z placówką. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad posiłkami dziecka i pewność, że odżywia się zdrowo i prawidłowo.

OBSERWUJ OGŁOSZENIA

Już nie musisz martwić się, że przegapisz ważną wiadomość! Na wirtualnej tablicy publikowane są bieżące ogłoszenia i ważne komunikaty. Ty, jako rodzic, masz do nich dostęp non stop.

KONTROLUJ PŁATNOŚCI

Dzięki aplikacji możesz monitorować bieżące rozliczenia z placówką. System co miesiąc wygeneruje dla Ciebie rachunek do opłacenia z uwzględnieniem m.in. nieobecności dziecka czy zajęć dodatkowych. Przejrzyste informacje pozwolą Ci uniknąć niepotrzebnych błędów, np. nadpłat.

BĄDŹ W KONTAKCIE Z OPIEKUNEM

ELizak gwarantuje sprawną komunikację z opiekunami i dyrekcją placówki. W dowolnym momencie możesz wysłać wiadomość do konkretnej osoby i uzyskać odpowiedź na interesujące Cię pytanie.

DODAJ OSOBY UPOWAŻNIONE DO ODBIORU DZIECKA

Bezpieczeństwo dziecka jest wartością nadrzędną. Dlatego w systemie eLizak stworzyliśmy opcję, do której masz dostęp tylko Ty jako rodzic. Z poziomu aplikacji w każdej chwili możesz dodać upoważnienie dla konkretnej osoby do odbioru dziecka z przedszkola lub żłobka. Nie musisz już telefonować do wychowawców ani wypełniać formularzy. Załatwisz wszystko kilkoma kliknięciami.

SPRAWDŹ DZIENNICZEK

Masz stały wgląd w sukcesy, które odnosi Twoje dziecko! W dowolnym momencie możesz sprawdzić wpisy do e-dzienniczka i cieszyć się z postępów, jakie robi maluch!

ZOBACZ, JAK DZIECKO SPĘDZIŁO DZIEŃ

Obejrzyj, jak Twoje dziecko spędza czas na zabawie i nauce. Dzięki aktualizowanej galerii zdjęć możesz sprawdzić, jak upłynął dzień malucha. I to wszystko w zasięgu ręki!