Rozliczenia płatności w żłobku lub przedszkolu

Rozliczenia płatności w żłobku lub przedszkolu

Zarządzane finansami i weryfikowanie płatności od rodziców to poważna sprawa. Nie ma tu miejsca na pomyłki i niedopatrzenia. Stare metody rozliczeń, z których korzystają niektórzy właściciele placówek są czasochłonne i obarczone dużym marginesem błędu. Istnieją jednak nowoczesne narzędzia, dzięki którym finanse w przedszkolu i żłobku można mieć pod pełną kontrolą.

Płatności za pobyt dziecka w przedszkolu lub żłobkuPrawidłowe wystawienie rachunków i faktur jest podstawą do otrzymania płatności od rodziców. Zadanie to wykonywane jest przez dyrektorów placówek co miesiąc. W efekcie powstaje zadłużenie na saldzie rodzica, które wymaga uregulowania w określonym terminie. Weryfikacja całej dokumentacji przy kilkudziesięciu podopiecznych jest ogromnie czasochłonna. I krótko pisząc: nieopłacalna. Podajmy prosty przykład: co w momencie, kiedy część rodziców ma na swoim koncie nadpłaty lub zdarza się, że niektórzy zwlekają z płatnością? W jaki sposób mieć kontrolę i nie pogubić się w dokumentacji wykonywanej ręcznie?

Nowoczesne narzędzia do rozliczeń w przedszkoluTworząc system eLizak, udowodniliśmy, że zarządzanie finansami w przedszkolu lub żłobku może być szybkie i dokładne. Wiele możliwości prowadzenia sald i rozliczania dokumentów daje dyrektorom placówek duże pole manewru w działaniu. Każda operacja związana z finansami ma swoje potwierdzenie w historii.

Co więcej, system dla przedszkoli eLizak wzbogaciliśmy o mechanizm importowania raportów bankowych. Dodatkowo z poziomu aplikacji można korzystać z płatności ekspresowych opartych na bezpiecznym i sprawdzonym systemie Przelewy24. Dostępność tych wszystkich opcji pozwala zaoszczędzić mnóstwo cennego czasu. Ale nie tylko. Dzięki udostępnieniu rodzicom możliwości nowoczesnych, wygodnych i ekspresowych płatności, automatycznie rośnie prestiż placówki. Mogą oni dowolnie wybierać, którą z faktur chcą opłacić za pomocą kilku kliknięć. System następnie automatycznie rozlicza wybrany dokument i dokonuje wpłaty na saldzie.

Ekspresowe płatności Przelewy24 - zalety- Proste i bezpieczne płatności online.
- Szybka opcja "zapłać teraz".
- Automatyczne generowanie wpłat i rozliczeń dokumentów.
- Natychmiastowa informacja o dokonaniu wpłaty.
- Automatyczne generowanie wezwań w przypadku braku płatności.

Więcej o ekspresowych płatnościach możesz przeczytać na https://www.przelewy24.pl/.

aktualizacja: 2020-05-27