System dla przedszkoli i żłóbków eLizak ? poznaj go bliżej

System dla przedszkoli i żłóbków eLizak ? poznaj go bliżej

Zarządzanie przedszkolem, żłobkiem czy klubem dziecięcym wymaga dobrej organizacji i sprawnej komunikacji. Zamiast przeznaczać godziny na niekończące się dokumentacje i ręczne rozliczenia, zainwestuj czas w rozwój. Nowoczesne narzędzia do planowania pracy i zarządzania placówką są do Twojej dyspozycji. System eLizak jest jednym z nich!

Platforma i aplikacja mobilna dla przedszkoli eLizak

System dla przedszkoli i żłobków eLizak to wygodne, bezpieczne i cenione narzędzie, które usprawnia prowadzenie placówki. W momencie założenia konta dyrektor (lub właściciel) zyskuje szereg uprawnień, które umożliwiają m.in. łatwe generowanie faktur na podstawie zgromadzonych w okresie rozliczeniowym informacji. Przejrzysty i intuicyjny interfejs pozwala na szybką i przyjemną pracę w systemie. Zgromadzone na platformie dane (umowy, rozliczenia, faktury, plan pracy, dane osobowe pracowników itd.) są przechowywane w bezpieczny sposób.

Aplikacja mobilna dla rodziców

Platforma eLizak to również wygodne narzędzie do komunikacji z rodzicami i pracownikami placówki. Dla każdej z tych grup stworzyliśmy dedykowany panel, w którym można sprawdzać m.in. wszystkie aktualizacje, wiadomości, plany zajęć, bieżące rozliczenia i historię płatności. Dzięki temu cały proces komunikacyjny przebiega sprawnie i bez zakłóceń. Więcej o funkcjach w poszczególnych panelach możesz sprawdzić tutaj.

Chcesz odkryć wszystkie możliwości systemu dla przedszkoli eLizak?
Załóż bezpłatne konto testowe już teraz.

aktualizacja: 2020-05-26