System do zarządzania przedszkolem i żłobkiem

Wybór systemu do zarządzania przedszkolem nie jest rzeczą prostą. Jednak dzięki systemowi eLizak zadanie staje się o wiele prostsze.

Platforma eLizak stanowi doskonałe rozwiązanie dla placówek prywatnych i publicznych. Jest to specjalnie przygotowane oprogramowanie, w którego skład wchodzą następujące części: panel dyrektora, panel pracownika i panel dla rodziców. Dzięki współpracy z różnymi placówkami przedszkolnymi i żłobkami został on wzbogacony o dodatkowe funkcjonalności znacząco ułatwiające pracę dyrektora placówki. W systemie zostały także zawarte narzędzia umożliwiające stworzenie planu pracy, prowadzenie ankiet, zgłaszania nieobecności i wysyłanie masowych wiadomości sms i e-mail do rodziców. Ponad to eLizak posiada funkcje, która daje możliwość importu pliku bankowego mt940 za pomocą którego można w bardzo szybki sposób rozliczyć poszczególne zobowiązania rodziców.
Aby zobaczyć wszystkie możliwości systemu eLizak zachęcamy do rejestracji swojej placówki w systemie lub skorzystania z bezpłatnego konta demo.

Dodał eLizak dnia 2019-01-30

Prowadzisz przedszkole lub żłobek? Kliknij "Lubię to"