System do zarządzania przedszkolem i żłobkiem eLizak - czym jest?

System do zarządzania przedszkolem i żłobkiem eLizak - czym jest?

Wybór systemu do zarządzania przedszkolem nie jest sprawą prostą. Powinien spełniać szereg określonych funkcji, które ułatwią codzienną pracę zarówno dyrektora, jak i pracowników placówki. Intuicyjny panel, możliwość personalizacji i estetyczny design to dodatkowe atuty, które powinna mieć platforma dla przedszkoli i żłóbków. Dlatego stworzyliśmy system eLizak. Jak działa?

System dla przedszkoli eLizak - co to jest?Platforma eLizak jest nowoczesnym rozwiązaniem stworzonym z myślą o dyrektorach placówek, którym zależy na sprawnym zarządzaniu. Dedykowany jest zarówno przedszkolom i żłobkom prywatnym, jak i publicznym.

Oprogramowanie składa się z 3 głównych części:

- panelu dyrektora,
- panelu pracownika,
- panelu dla rodziców.

Każdy z nich zaprojektowaliśmy tak, by użytkownicy mieli ułatwiony dostęp do wszystkich kluczowych dla nich informacji.

Automatyzacja pracy przedszkoli i żłóbkówSystem dla przedszkoli eLizak tworzyliśmy we współpracy z różnymi placówkami przedszkolnymi i żłobkami. Po to, by odpowiadał na realne potrzeby osób nimi zarządzających. Rozbudowaliśmy go o dodatkowe funkcjonalności, które znacząco ułatwiają pracę dyrektora placówki. Przykładem może tu być m.in. funkcja:

- planowania pracy,
- przeprowadzania ankiet,
- zgłaszania nieobecności przez rodziców,
- tworzenia szablonów umów,
- automatycznego generowania rozliczeń,
- wysyłania zbiorczych i osobistych wiadomości sms i e-mail do rodziców.

Ale to nie wszystko! System dla przedszkoli i żłobków eLizak wyposażyliśmy w funkcję, która daje możliwość importu pliku bankowego mt940. Dzięki niemu dyrekcja w bardzo szybki i dokładny sposób może rozliczyć poszczególne zobowiązania rodziców.

Poznaj platformę eLizak od środkaJeśli chcesz poznać wszystkie możliwości systemu dla przedszkoli eLizak, już teraz utwórz BEZPŁATNE konto dla swojej placówki. Przez 3 miesiące bez żadnych zobowiązań będziesz mieć możliwość przetestowania funkcjonalności i sprawdzenia ich skuteczności na własnym przykładzie.

aktualizacja: 2020-05-26