Aplikacja dla rodziców - funkcje i zalety

Aplikacja dla rodziców - funkcje i zalety

Aplikacja dla rodziców jest darmowym narzędziem połączonym z systemem dla przedszkoli i żłobków. To znaczy, że ani placówka, ani rodzice nie ponoszą dodatkowych kosztów z tytułu jej użytkowania. Jedyną dodatkową czynnością, którą należy wykonać, jest pobranie aplikacji na telefon. To bardzo proste i nie zajmuje więcej niż kilka minut. Od momentu instalacji rodzic zyskuje dostęp do indywidualnego konta w systemie i ma wgląd we wszystkie dane związane z dzieckiem. Jakie funkcje są dostępne z poziomu aplikacji dla rodziców?

Funkcje w aplikacji dla rodziców

Wygodne zgłaszanie nieobecności

Nie musisz już dzwonić do wychowawców lub dyrekcji i tłumaczyć, kiedy i dlaczego Twojego dziecka nie będzie w przedszkolu. Wystarczy, że zaznaczysz nieobecność w kalendarzu w aplikacji i gotowe. A jeśli coś się zmieni, w dowolnym momencie możesz nanieść aktualizacje.

Monitorowanie frekwencji i kontrola rozliczeń
Na podstawie listy obecności system dla przedszkoli i żłobków automatycznie generuje rozliczenie za dany miesiąc dla każdego podopiecznego. Jako rodzic masz dostęp do opłat naliczanych na bieżąco i historii płatności. W każdej chwili możesz sprawdzić stan i wysokość należności za pobyt dziecka w placówce.

Śledzenie wydarzeń
Od momentu instalacji aplikacji dla rodziców już żadne wydarzenie Ci nie umknie. Dzięki wirtualnej tablicy ogłoszeń będziesz na bieżąco ze wszystkimi aktywnościami dziecka w przedszkolu, do których trzeba przygotować się z wyprzedzeniem. Wszystkie ważne komunikaty będą dostępne do wglądu w jednym miejscu.

Sprawny kontakt z dyrekcją/wychowawcami
Aplikacja dla przedszkoli i żłobków umożliwia bezpłatną korespondencję z dyrekcją i wychowawcami. W dowolnym momencie możesz wysłać wiadomość do konkretnej osoby i uzyskać odpowiedź na interesujące Cię pytanie.

Wgląd w dzienniku elektronicznym
Wystarczy kilka kliknięć w aplikacji mobilnej, by sprawdzić, jak dziecko radzi sobie podczas zajęć. Elektroniczny dziennik pozwala monitorować postępy malucha i cieszyć się z jego osiągnięć. Dzięki niemu nie musisz czekać na spotkanie informacyjne z wychowawcami. Masz nieograniczony dostęp do wyników ze wszystkich podejmowanych przez niego aktywności.

Podgląd jadłospisu
Czy dziecko zjadło obiadek? To jedno z pytań, które najczęściej pada przy odbiorze malucha z placówki. Dzięki aplikacji masz wgląd nie tylko w jadłospis. Możesz też uzyskać informację, czy dziecko zjadło przygotowane posiłki konkretnego dnia.

Podgląd codziennych aktywności

Aktualizowana na bieżąco galeria i wirtualna tablica umożliwiają publikację zdjęć oraz filmików z codziennych zajęć przez wychowawców. Z pozycji aplikacji możesz sprawdzić, jak Twojemu dziecku mija dzień na zabawie i nauce dosłownie w każdej chwili.

Przeczytaj także: Aplikacja dla rodziców z funkcją powiadomień

aktualizacja: 2020-11-05