Czy system dla przedszkola jest odpowiedni dla każdej placówki?

Czy system dla przedszkola jest odpowiedni dla każdej placówki?

Czy system dla przedszkoli eLizak sprawdzi się w każdej placówce? Coraz więcej placówek pragnie iść z duchem czasu i przykłada wagę do innowacji, które umożliwiają im rozwój. Dlatego właśnie system dla przedszkoli i aplikacja dla rodziców stały się w ostatnim czasie tak popularne. Podjęcie decyzji o wdrożeniu tych narzędzi wiąże się jednak z wieloma pytaniami i wątpliwościami: "Czy to rozwiązanie jest dla nas?", "W jaki sposób platforma i aplikacja mogą odciążyć nas w pracy?", "Czy nasza placówka nie jest za mała?". Postanowiliśmy więc odpowiedzieć na najczęstsze dylematy.Komu dedykowany jest system dla przedszkoli eLizak?Krótko pisząc: każdej placówce, która stawia na rozwój i optymalizację działań, pozwalających oszczędzać czas i pieniądze. Tworząc platformę eLizak i dedykowaną jej aplikację, kierowaliśmy się doświadczeniami i potrzebami pracowników placówek, osób nimi zarządzających, a także rodziców. Opracowaliśmy system dla przedszkoli, który umożliwia automatyzację zadań będących fundamentem ich działalności.

Wielkość nie ma znaczeniaDoskonale znamy wątpliwość dyrekcji, która dotyczy liczby zarządzanych placówek i ich wielkości. Panuje błędne przekonanie, że system dla przedszkoli to narzędzie zaprojektowane dla dużych jednostek. Nic bardziej mylnego. Współpracujemy z placówkami, w których liczba grup i dzieci jest bardzo różna: od kilkunastu do ponad setki maluchów.

Wsparcie w codziennej pracyZ założenia eLizak jest narzędziem, którego zadaniem jest realne wsparcie w organizacji pracy własnej, pracowników i utrzymanie stałego kontaktu z rodzicami. Porządkuje on przekazywane komunikaty, gwarantuje dostęp do niezbędnych dokumentów w każdej chwili, pozwala weryfikować, do kogo wysłano wiadomości i czy zostały odczytane. System dla przedszkoli to przestrzeń dedykowana wyłącznie działalności placówki. Dzięki czemu nie docierają do niej niechciane reklamy czy prywatne maile.

Dowiedz się: : Jak zarządzać kadrą efektywniej?

Przejrzyste i dokładne rozliczenia zawsze na czasZ punktu widzenia dyrekcji jest to jedna z kluczowych funkcji w systemie eLizak. Z bardzo prostego powodu: w 100% eliminuje ręczne rozliczanie rachunków, faktur i godzin pracy zatrudnionych osób. Taka automatyzacja w perspektywie miesiąca pozwala oszczędzić nawet 10-20 godzin i dziesiątki kartek papieru.

Odkryj: : Funkcje dedykowane dyrekcji w systemie dla przedszkoli

Sprawna komunikacja bez względu na okolicznościDostęp do komunikatora i możliwość komunikacji w żaden sposób nie jest ograniczony. Każdy: dyrekcja, wychowawcy, rodzice - mogą wysłać wiadomości lub brać udział w dyskusjach grupowych. Osobisty zdalny kontakt jest nieoceniony dla wszystkich zainteresowanych. Dodatkowo funkcje takie jak: harmonogram codziennej pracy, elektroniczny dzienniczek aktywności czy mobilna karta dziecka eliminują nieścisłości związane np. z miesięcznymi opłatami za przedszkole lub liczbą posiłków do zamówienia na dany dzień.

Poznaj:: 5 sposobów, by zaoszczędzić czas dyrekcji i wychowawców

aktualizacja: 2021-06-29