Jak wybrać idealny system dla przedszkola?

Jak wybrać idealny system dla przedszkola?

Rynek systemów dla przedszkoli w ostatnim czasie mocno się rozwinął. Można by rzec, że jak grzyby po deszczu pojawiają się aplikacje i platformy, których celem jest zrewolucjonizować branżę edukacji wczesnoszkolnej. W związku z tym wcale nie dziwi fakt, że dyrekcja ma problem z wyborem konkretnego narzędzia. Na co zwrócić uwagę przy podejmowaniu decyzji? Podpowiadamy.

Nowoczesne technologie w przedszkolu - jak wybierać?Oto lista ważnych elementów, które mogą być pomocne przy podjęciu decyzji o inwestycji w system dla przedszkola i aplikację dla rodziców:

- darmowy okres próbny - piękne opisy czy filmiki instruktażowe zamieszczone na stronach internetowych to jedno. Natomiast zawsze zachęcamy, by osobiście zweryfikować, jak system czy aplikacja sprawdza się w praktyce. Większość firm udostępnia wersje demo, by klienci mieli szansę poznać narzędzie od środka.

WAŻNE! Przed rejestracją polecamy upewnić się, że po zakończeniu okresu testowego nie zostaną naliczone automatycznie jakieś opłaty lub czy nie jest wymagane wykupienie abonamentu na określony czas.

Przykładowo: Rejestracja w systemie dla przedszkoli eLizak jest całkowicie darmowa i niezobowiązująca. To znaczy, że po bezpłatnym okresie 90 dni użytkownik może zdecydować, czy chce wykupić abonament, czy zrezygnować z usługi bez żadnych konsekwencji.

Przetestuj za darmo: System dla przedszkoli eLizak


- możliwość dostosowania funkcji - to opcja, która pozwala maksymalnie spersonalizować narzędzie pod kątem oczekiwań wszystkich użytkowników. Świadczy o elastyczności usługodawcy, chęci rozwoju, gotowości do podjęcia działania i świadomości, że każda placówka może mieć nieco inne potrzeby.

- synchronizacja z aplikacją mobilną (dodatkowymi urządzeniami) - profesjonalny i kompletny system dla przedszkoli to platforma do zarządzania placówką dostępna z pozycji komputera oraz dedykowana jej aplikacja dla rodziców, wychowawców i dyrekcji. Warto mieć też na uwadze czy np. system jest kompatybilny z innymi urządzeniami np. czytnikiem kart zbliżeniowych.

- bezpłatny dostęp do nowych funkcji - systemy się aktualizują, rozbudowują i zmieniają. To ważne, by użytkownik miał dostęp do nowych funkcji bez dodatkowych opłat. Na tym właśnie polega kompleksowa współpraca na najwyższym poziomie.

Odkryj: Funkcje dla dyrekcji w aplikacji mobilnej i systemie eLizak

Dobra inwestycja w system dla przedszkoliSystemy dla przedszkoli cieszą się popularnością z konkretnego powodu. Generują znaczne oszczędności czasu i pieniędzy w skali miesiąca. Poza tym usprawniają komunikację na linii dyrekcja - wychowawcy - rodzice. Dzieje się tak pod warunkiem, że są dostosowane do potrzeb konkretnej placówki. Dlatego też, zanim zapadnie decyzja o podjęciu współpracy z konkretnym usługodawcą, warto zapoznać się ze wszystkimi szczegółami współpracy i możliwościami samego narzędzia.

Przeczytaj także: Czy system dla przedszkola jest odpowiedni dla każdej placówki?

aktualizacja: 2021-09-07