NOWOŚĆ! eLizak Go - system dla przedszkoli za darmo

NOWOŚĆ! eLizak Go - system dla przedszkoli za darmo

Sprawna komunikacja między placówką a rodzicami jest jednym z głównych marzeń dyrekcji. Podobnie jak uporządkowane i łatwo dostępne materiały dydaktyczne oraz dokumenty w wersji elektronicznej, z których można skorzystać w każdej chwili. A gdybyśmy powiedzieli Ci, że istnieje narzędzie, które gwarantuje to wszystko? W dodatku za darmo? Z przyjemnością przedstawiamy darmową wersję systemu dla przedszkoli eLizak Go. Do jakich funkcjonalności zyskujesz dostęp? W jaki sposób aktywować konto? Sprawdź już teraz.

System dla przedszkoli eLizak w nowym wydaniuPlatforma eLizak to narzędzie zaprojektowane z myślą placówkach, którym zależy m.in. na:
- podniesieniu konkurencyjności na rynku,
- generowaniu oszczędności (czasu i pieniędzy),
- efektywnym zarządzaniu,
- szybkiej komunikacji z opiekunami.

Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie każda instytucja chce od razu zmieniać całą strategię działania lub nie ma w danym momencie środków na inwestycję w profesjonalne, rozbudowane narzędzia. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, stworzyliśmy darmowy wariant nowoczesnego systemu dla przedszkoli: eLizak Go. Możesz go wdrożyć od zaraz: bez żadnych formalności i bez ukrytych opłat.

Poznaj: System dla przedszkoli eLizak

Darmowy system dla przedszkoli eLizak Go - co zyskujesz?eLizak Go
to specjalnie przygotowana wersja społecznościowa platformy dla przedszkoli, z której bezpłatnie mogą korzystać: dyrekcja, wychowawcy i rodzice. Umożliwia ona sprawny kontakt między wszystkimi użytkownikami, a także publikowanie i przesyłanie materiałów dydaktycznych, w tym m.in.: zdjęć, filmów, dokumentów PDF i nie tylko.

Dzięki darmowej wersji systemu eLizak GO możesz:

- prowadzić ewidencję dzieci
- przyjmować wnioski online
- korzystać z "walla", czyli tablicy ogłoszeń
- utrzymywać kontakt z rodzicami i pracownikami
- publikować jadłospisy
- szybko i wygodnie rejestrować wejścia i wyjścia podopiecznych
- prowadzić dzienniczek
- generować powiadomienia np. dotyczące wyprawki
- korzystać z aplikacji mobilnej

Dowiedz się więcej:Darmowy system dla przedszkoli eLizak

Jak wdrożyć eLizak Go?To bardzo proste! Wystarczy, że zarejestrujesz placówkę w systemie eLizak. Utworzenie konta trwa dosłownie kilka minut.

Jeśli interesuje Cię bezpłatna wersja platformy:

- otwórz zakładkę z formularzem rejestracyjnym,
- zaznacz opcję "eLizak Go",
- uzupełnij dane przedszkola,
- zaakceptuj regulamin i politykę RODO,
- pobierz aplikację z Google Play.

I to wszystko :) Od tego momentu możesz odkrywać udostępnione funkcje i wprowadzać dane swoich podopiecznych.


WAŻNE!

Wersja systemu dla przedszkoli eLizak Go jest dostępna bezterminowo. To znaczy, że Twoja placówka może korzystać z niej bez ograniczeń czasowych, w przeciwieństwie do innych narzędzi tego typu dostępnych na rynku.

Dodatkowo, jeśli okaże się, że zechcesz zautomatyzować płatności, usprawnić rozliczenia i podnieść jakość pracy zespołu, w dowolnym momencie możesz przełączyć się na eLizak Premium, czyli płatną wersję platformy i aplikacji.

System dla przedszkoli eLizak PREMIUM - przetestuj przez 90 dni za darmoWychodzimy z założenia, że nikt nie lubi kupować kota w worku. Dlatego profesjonalny system dla przedszkoli eLizak w wersji premium, otrzymujesz za darmo aż na 90 dni. W ten sposób zyskujesz dostęp do wszystkich funkcjonalności i masz okazję przekonać się osobiście, ile czasu i pieniędzy jesteś w stanie zaoszczędzić co miesiąc.

A co po zakończeniu okresu testowego? Masz 3 opcje do wyboru. Możesz:

- podpisać umowę i kontynuować korzystanie z platformy w wersji premium
- zdecydować się na darmową wersję systemu eLizak Go
- bezpłatnie zrezygnować z usługi

PAMIĘTAJ, ŻE: po zakończeniu okresu testowego nie naliczamy automatycznie żadnych opłat! Nie musisz też martwić się, że dane zgromadzone na platformie przepadną.

Ty decydujesz, czego potrzebujeszZainteresowała Cię darmowa wersja systemu dla przedszkoli eLizak Go? A może masz dodatkowe pytania dotyczące platformy? Skontaktuj się z nami, to nic nie kosztuje :) Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji pod telefonem: 800 808 868 lub mailem: kontakt@elizak.edu.pl

Do usłyszenia!

aktualizacja: 2022-04-09