Autopay

Ekspresowe, wygodne i bezpieczne płatności online

Aktualnie szybkie przelewy bankowe są 1 z 3 najczęściej wybieranych metod płatności przez Internet. W przypadku przedszkoli i żłobków na ich wdrożeniu zyskują zarówno rodzice, jak i dyrekcja. Pod warunkiem, że transakcje są realizowane przez sprawdzonego pośrednika.

Screen

Dlaczego warto wprowadzić opcję szybkich płatności online w placówce?

  • Usługa nie wymaga podpisania umowy z Blue Media (wystarczy aktywować płatność w systemie)
  • Umożliwia zlecanie szybkich przelewów przez telefon w dowolnym momencie.
  • Eliminuje opóźnienia w regulowaniu należności.
  • Generuje natychmiastową informację o transakcji dla dyrekcji.
  • Obsługuje przelewy większości banków komercyjnych oraz płatności mobilne BLIK.

Wdrożenie szybkich przelewów online w placówce to:


Płatności na czas

Informacja o transakcji wykonanej za pośrednictwem Blue Media jest natychmiast przekazywana do systemu eLizak i trafia do wiadomości dyrekcji. Natomiast środki wpływają na rachunek placówki nawet już kolejnego dnia.

Bezpieczne transakcje

Płatności Online Blue Media, w tym przelewy elektroniczne, są realizowane zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. System nadzorowany jest przez Komisję Nadzoru Finansowego i Narodowy Bank Polski, a także posiada certyfikat PCI DSS.

Porządek w dokumentacji

W momencie dokonania przelewu przez rodzica faktura zostaje automatycznie oznaczona jako opłacona. Dzięki temu możliwa jest sprawna weryfikacja sald wszystkich podopiecznych, a w razie potrzeby wygenerowanie przypomnienie o konieczności zapłaty.

Niskie koszty obsługi

Blue Media pobiera niewielką prowizję za obsługę płatności. Wynosi ona 2,50 PLN za transakcję i jest naliczana przy realizacji przelewu. Koszt ten jest przeniesiony na rodzica podczas realizacji transakcji.

Screen

Płatności online Blue Media + system dla przedszkoli eLizak

Synchronizacja tych dwóch systemów umożliwia szybkie naliczanie opłat, wystawianie rachunków, odbieranie przelewów i sprawne rozliczanie należności.

JAK TO DZIAŁA W PRAKTYCE?

W momencie, gdy rodzic zleca szybki przelew przez Blue Media, informacja automatycznie trafia do systemu eLizak. Faktura zostaje oznaczona jako opłacona, dzięki czemu dyrekcja na bieżąco może monitorować status miesięcznych rozliczeń. Nie ma więc konieczności logowania się na konto bankowe i ręcznej weryfikacji każdego dziecka indywidualnie.

OBSŁUGA WIELU RACHUNKÓW – SUBKONTA

Zdarzą się, że niektóre placówki wymagają wpłaty za czesne, wyżywienie i inne opłaty na różne rachunki bankowe. W systemie eLizak został zostosowany specjalny mechanizm umożliwiający wpłaty za pomocą Blue Media na różne numery konto. Wystrczy aktywować płatności Blue Media dla wybranego przez siebie subkonta.

Czytaj więcej na bluemedia.pl, przejdź do strony tutaj.